KATALOG NÁBYTKU

GARANCE KVALITY, PRVOTŘÍDNÍ MATERIÁLY, JEDINEČNÝ DESIGN.

KATALOG PRODUKTŮ
SAN REMO LINE
Tato kolekce nábytku do ložnice představuje elegantní kombinaci stylů Art Deco a Modern. Hladký obloukový tvar čel, reliéfní nohy z přírodního dřeva, unikátní designová madla doplňují ladný návrh. Kolekce San Remo poskytuje několik možností barevného provedení a je zde možnost flexibilnějšího výběru designu pro požadovaný interiér.
MALAGA LINE
Výrazný design, který kombinuje matné bílé fasády s rámy a korpus Dub Sonoma, činí z kolekce Malaga skvělé řešení pro kvalitní a uklizený design ložnice za dostupnou cenu. Stejně jako veškerý nábytek od Lignum LINE je kolekce vyrobena z vysoce kvalitních evropských materiálů a je doplněna spolehlivými a odolnými německými a rakouskými doplňky. Přiložená manželská postel rozšiřuje lakonickou přímost malažského stylu a umožňuje vám dále osvěžit a prosvětlit místnost díky velkým, masivním předním panelům v mléčně bílé barvě.
BIANCA LINE
Kolekce Bianca představuje skutečný vzor slavnostního a útulného stylu pro ložnice. Bílá sestava je skvělým nálezem pro ty, které oceňují klasické tvary a přejí si rozjasnit místnost. Lakonické přímočaré prvky úpravy jsou vyrobeny s velkým důrazem na detail a přesným dodržováním stylu. Při výrobě jsou použity pouze vysoce kvalitní materiály. Kolekci doplňuje pohodlná manželská postel s vysokým obdélníkovým čelem.
ASTRID LINE
Kolekce nábytku do ložnice Astrid dokáže překvapit svým futuristickým designem a elegantní kombinací prvků. Zkosené zaoblené rohy bílých matných rámů a bezúchytková čela z tmavého dřeva působí velmi sofistikovaně a moderně. Otevírání dvířek a zásuvek je zajištěno systémem Push to open, stačí pouze stisknout přední část. Kolekce zahrnuje různorodé komody, stolek, šatní skříň, zrcadlo, a také manželskou postel se zvedacím mechanismem. Čelo postele je lemováno kůží.
KARAT LINE
Kolekce Karat je inspirována vyníkajícím elegantním italským stylem. Speciální tvar lesklého průčelí připomíná diamantový brus, čímž upoutává pozornost a vytváří úžasný efekt objemu. Originální úprava nábytku je doplněna nádhernými designovými držadly. Nábytek se velmi pohodlně používá díky prvotřídním deskovým materiálům a kvalitnímu laku si zachová svůj vzhled po dlouhá léta. Kolekce Karat se stane tou pravou drahocennou ozdobou pro vaši ložnici.
VERSAILLES LINE
Ocítit se v luxusní královské atmosféře je možné s nábytkem pro ložnici Versailles. Elegantní tvary s objemnými řezbami, ladné dekorativní prvky se zlatou patinací a kožené čelo postele tvoří estetiku barokního stylu. Nábytek se vyznačuje vysokou kvalitou materiálů, pohodlým užíváním a výbornou vnitřní kapacitou.
CRYSTAL LINE
Kolekce Crystal od Lignum LINE se vyznačuje originálními tvary a kontrastním provedením přímo skrytých rukojetí. Hladké zaoblené kontury upoutají oko a jemná pastelová béžová barva dodává ložnici pocit klidu a pohodlí. Velká manželská postel je vybavena vysokým čelem z eko kůže a zvedacím mechanismem, který poskytuje další prostor pro pohodlné skladování. Čelo postele navíc poskytuje měkké podsvícení a USB konektory pro nabíjení gadgetů. Kolekce Crystal je stylové a pohodlné high-tech řešení pro vaši ložnici.