KATALOG NÁBYTKU

GARANCE KVALITY, PRVOTŘÍDNÍ MATERIÁLY, JEDINEČNÝ DESIGN.

KATALOG PRODUKTŮ
VOYAGE LINE
Nábytek pro dětský pokoj Voyage v sobě spojil bezvadnou kvalitu, jedinečný návrh a jemné barvy. Nábytek z ekologických materiálů je velmi pohodlný a příjemný na dotyk. Speciální rukojeti jsou protiúrazové a elegantně doplňují kompozici. Kolekce je vytvořena ve dvou barevných verzích, nebesky modré pro chlapce a světle růžové pro holčičku. Ve výhodné kombinaci s interiérem se pokoj stává prostorem pro inspiraci, kreativitu a poznávání světa.
MISS FLOWER LINE
Návrh kolekce nábytku pro dětský pokoj Miss Flower vychází ze stylu francouzského venkovského stylu. Díky jemným krémovým tónům, květinovým aplikacím a dřevěné ozdobě vytváří atmosféru kouzelného království, umožňujícího malým princeznám pohodlný spánek, učení a zábavu. Zaoblené částí a speciální bezpečnostní madla dodatečně ochrání dítě před úrazem. Při výrobě nábytku používáme pouze kvalitní a bezpečné pro zdraví materiály od rakouských výrobců.
SKIPPER LINE
Nábytek do dětského pokoje Skipper umožní vytvořit pravou mořskou atmosféru a dát malému kapitánovi pocit každodenního dobrodružství. Dřevěná textura, lodní dekorační prvky, čalounění z pravé kůže a každý detail jsou vyrobeny takovým způsobem, aby se děti mohli inspirovat svou kajutou ke kreativitě a učení se novým věcem. Zásuvka pod posteli poskytuje další prostor pro hračky nebo prádlo. Široký sortiment skříní a komod, zahrnutých v kolekci, umožňuje si vybrat požadovanou konfiguraci a maximálně využít prostor v místnosti.
BIANCA LINE
Lignum LINE vytvořil skutečný standard pro slavnostní a útulný styl nábytku. Kolekce Bianca bude skvělým nálezem pro ty, kteří ocení klasické tvary a chtějí rozsvítit dětský pokoj. Světlý nábytek vizuálně rozšiřuje prostor a neruší výhled, pomáhá dítěti soustředit se na učení a rozvoj. Při výrobě jsou použity pouze vysoce kvalitní materiály. Za dokonalý vzhled je zodpovědná prémiová italská chemická barva. Kolekce přichází s pohodlnou a odolnou postelí s vysokým obdélníkovým čelem.
YOUNGSTER LINE
Kolekce "Youngster" od Lignum LINE vám umožňuje kvalitativně vybavit dětský pokoj v moderním pohodlném stylu. Umírněný design výmalby kontrastuje s barvou zakončení, což vytváří jasný akcent a zároveň nezatěžuje celkový vzhled. Různé úpravy skříní a promyšlené uspořádání polic pomohou co nejefektivněji a nejpohodlněji uspořádat prostor pro volný čas, studium a odpočinek dítěte.