KATALOG NÁBYTKU

GARANCE KVALITY, PRVOTŘÍDNÍ MATERIÁLY, JEDINEČNÝ DESIGN.

KATALOG PRODUKTŮ
LINK LINE
Kolekce nábytku Link do pokoje pro hosty je dalším příkladem úžasného smyslu pro styl a originálního přístupu k využití prostoru pokoje od italského designéra Daniela Rode. Design je založen na harmonické kombinaci obdélníkových bílých tvarů a kontrastních otevřených polic v tmavém dřevě, řešených jako jedna plná linie. Takové použití prvků reprodukuje koncept pohybu, spojení, spojení. Zvláštním akcentem jsou úzké vertikální skříňky s krychlovými prosklenými výklenky, které lze dodatečně využít pro dekorativní doplňky.
AZIMUT LINE
Stylová kombinace přímých a šikmých linií, masivní a beztížná, jednoduchá a jasná. Kolekce Azimut se stane skutečným vrcholem obývacího pokoje. Speciální modulární design úzkých závěsných skříní umožňuje uspořádat nábytek různými způsoby a vytvořit si vlastní individuální design. Při výrobě nábytku se používají pouze vysoce kvalitní materiály šetrné k životnímu prostředí a evropské komponenty. Dveře se otevírají pomocí mimořádně pohodlného systému "Push to open" od firmy Blum (Rakousko).
FLORENCE LINE
Mnoho nábytku, který vyžaduje důkladnou kombinaci s interiérem a přísné vystavení stylu. "Florence" je kolekce modulového nábytku, který vyznává především pohodlí, eleganci a všestrannost. Proto se dokonale hodí do jakéhokoli typu interiéru a umožňuje zvolit správnou konfiguraci pro požadovanou místnosti. Zacházíme s každým prvkem při výrobě nábytku se stálou vysokou pozorností. Kolekce splňuje nejvyšší standardy kvality. Nábytek je vyroben z ekologicky šetrné dřevotřískové desky a vybaven vysoce kvalitním kováním od předních evropských firem.
HOFNER LINE
Kouzelnou estetickou silou je obdařen nábytek, jehož design vyznává hladký tvar a minimální použití pravých úhlů. Naplňí vás pocitem harmonie a pohodlí, je příjemný na pohled a vyvolává touhu po doteku. Společnost Lignum LINE vytvořila kolekci Hofner, aby vám z takového nábytku přinesla skutečné potěšení. Zkosené zaoblené obrysy pouzdra a skryté rukojeti, příjemné jemné barvy s akcenty na světlém stromě hypnotizují a uklidňují. A elegantní vertikální závěsné skříňky s osvětlenými vnitřními policemi poskytují další prostor pro fantazii a seberealizaci.
KARAT LINE
Kolekce Karat je vyrobena v jedinečném elegantním stylu slavného italského návrháře Daniela Rode. Speciální tvar lesklých fasád je spojen s diamantovým řezáním. Vytváří úžasný objemový efekt a dokáže okouzlit na první pohled. Originální design nábytku doplňují nádherné italské designové úchytky "Giusti". Nábytek se velmi pohodlně používá a díky prvotřídním deskovým materiálům a kvalitnímu nátěru "Kemichal" si zachová svůj bezvadný vzhled po mnoho let. Kolekce Carat od Lignum LINE je skutečným klenotem pro váš pokoj pro hosty.